Dzieci

Wakacyjne wspomnienia

Dziś będzie jeszcze wakacyjnie choć starsza powędrowała kilka dni temu do szkoły. Już tylko na zdjęciach i w kadrach pełnych zabawy zostały nam wspomnienia wolnych, swobodnych, wakacyjnych tygodni.

Kolejny raz okazało się, że żadna z tych spakowanych w walizce zabawek nie była szczególnie potrzebna, że dookoła jest tyle różnych przedmiotów które ciekawsze są niż stos zabawek. Wycisnęłyśmy te ostatnie dni spędzając czas na placu zabaw i poza domem do nieprzyzwoitej godziny. Zasypiając niejednokrotnie jeszcze podczas mycia czarnych stóp od chodzenia na boso, wisząc głową w dół na trzepaku i dmuchając pierwszą świeczkę razem z bratem. Z przyjaciółmi, koleżankami w kręgu radości i uśmiechów.
Ostatni dzień pod znakiem śpiewu na ustach i zjedzonych czterech porcji lodów, ale i strugania kredek,  układania w ulubionej kolejności w piórniku, wyboru koloru nożyczek i pierwszego włożonego do plecaka zeszytu..

Wakacje trzeba pożegnać z rozmachem
ale zostawić trzeba wspomnienia
będziemy do nich wracać..

P1180919
  P1180714
 P1180911

Related Posts

1 Comment

  • Reply
    Wakacyjny oddech czyli letnie pomysły na relaks
    12 lipca 2016 at 12:39

    […] chcecie zobaczyć kilka kadrów ze zwykłych wakacji u babci z zeszłego roku zapraszam Was do TEGO wpisu. Musicie mi uwierzyć na słowo, że moja dzieci wróciły z nich uśmiechnięte od ucha do […]

  • Leave a Reply

    Close